Aktualności

Ciekawostki na temat naszych materiałów i realizacji.
Kuchnia-blat

Granitowe wykończenie

zastosowanie we wnętrzach

Granit od zawsze cieszył się popularnością przy wykończeniu domu.  Nadawał wnętrzą elegancję i czynił je luksusowymi. Idealny do wnętrz, jak i na zewnątrz budynku. Granit swoje zastosowanie znajduje jako blaty kuchenne, kominki, płytki, parapety i nie tylko.  Każdy z nas chce by nasz dom wykończony był z wytrzymałych materiałów. Granit jest materiałem, który doskonale sprawdza się w tej roli. Jego duża różnorodność sprawia, że granit dostosuje się do naszych potrzeb i gustu.

Schody z granitu-dlaczego warto?

Czy są warte swojej ceny?

Schody są bardzo ważnym elementem wykończenia domu. Chcemy by były one wytrzymałe, funkcjonalne i zachwycały swoim wyglądem. Idealnym wyborem, spełniającym wszystkie te wymagania są schody z granitu. Granit sprawdza się świetnie jako materiał na schody wewnętrzne i zewnętrzne. Schody granitowe łączą ze sobą trwałość i elegancję. Ale nie jest to jedyny powód dlaczego warto je wybrać.

Czyszczenie kamienia naturalnego

Jak czyścić kamień naturalny?

Kamienie naturalne cieszą się nieprzerwaną popularnością. Granit, marmur, onyks, piaskowiec, trawertyn goszczą w wielu domach. Swoje zastosowanie znajdują jako posadzki, parapety, kominki, blaty kuchenne. Na ich popularność wpływa ich wyjątkowy wygląd oraz trwałość. Jednakże pomimo dużej wytrzymałości wymagają one specjalnej pielęgnacji. Jak dbać o kamienie naturalne w naszych domach? Jak sprawić by cieszyły nas swoim pięknem i wytrzymałością przez lata?

Lokalizacja

58-150 Strzegom
ul.Rybna 54

Godziny pracy

8:00 – 18:00
Poniedziałek-Piątek

Kontakt

+48 697 261 911 , +48 601 872 146
Email: biuro@nicestone.pl

Copyright 2024 © All rights Reserved.