parapet granitowy3
Granitowa kuchnia - kamienna wykonana przez NiceStone Strzegom

Parapety granitowe

Tworzymy parapety kamienne z największą starannością i precyzją . Posiadamy szeroki wybór materiału : granit , marmur , trawertyn ,  onyks i konglomerat. Każdy z nich cechuje się wysoką odpornością na temperaturę , zarysowania i uderzenia. Parapety kamienne górują nad tworzywami sztucznymi swoją wytrzymałością , ten materiał wytrzyma długie lata bez konieczności wymiany . Dodatkowo jest bardzo estetycznym i eleganckim dodatkiem do designu wewnętrznego jak i zewnętrznego domu.

Wykonane przez nas parapety granitowe

Poniżej kilka zdjęć naszych realizacji .

Parapety granitowe-dlaczego warto?

Kamień jest materiałem naturalnym, który nie ulega modzie, dopasowuje się do każdego stylu wnętrza i budownictwa. Swoją popularność zawdzięcza również swojej wytrzymałości i wysokiej jakości. Kilka głównych cech kamienia czyni go idealnym materiałem na parapety zewnętrze i wewnętrzne naszego domu.

Kamienne parapety są wytrzymałe

Parapety wykonane z kamienia cechują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu stają się inwestycją na długie lata. Kamień nie kruszy się, nie pęka, jest odporny na zarysowania. Parapety bardzo często pełnią również funkcję dekoracyjną, stawiane na nich donice z kwiatami nie są w stanie uszkodzić parapetów kamiennych.

Kamienne parapety są odporne

Kamień nie tylko jest materiałem wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne, ale również na wiele innych czynników. Jednym z nich są warunki pogodowe. Parapety wykonane z kamienia odporne są na promienie UV, wilgotność czy zmiany temperatury. Nie trzeba obawiać się, że pojawią się na nich plamy bądź przebarwienia. Jest to niezwykle istotne w przypadku wykończenia parapetów zewnętrznych.

Kamienne parapety mają piękny design

Wysoka jakość i wytrzymałość to nie jedyna zaleta kamienia. Cechuje się również niepowtarzalnym stylem. Każdy kamień wygląda inaczej co nadaje oryginalności, zapewnia ciekawe i unikatowe wzory. Występują w wielu kolorach co pozwala na idealne dopasowanie parapetu do stylu wnętrza oraz sprostają każdym gustom. Kamienny parapet staje się delikatnym dodatkiem dopełniającym styl i klasę wnętrza. Jest przy tym trwałą inwestycją na lata.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami, zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szczegółowe informacje o możliwości zastosowania naturalnego kamienia w naszych usługach.

Zostaw nam wiadomość

58-150 Strzegom Ul. Rybna 54

+48 697 261 911 , +48 601 872 146

Lokalizacja

58-150 Strzegom
ul.Rybna 54

Godziny pracy

8:00 – 18:00
Poniedziałek-Piątek

Kontakt

+48 697 261 911 , +48 601 872 146
Email: biuro@nicestone.pl

Copyright 2024 © All rights Reserved.